CPL15R1000FB14 Vishay /Dale
  • More about CPL15R1000FB14 Vishay /Dale
    CPL15R1000FB14 Vishay /Dale
    CPL15R1000FB14 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CPL15R1000FB14 is described as RES 0.1 OHM 15W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"