CPL15R0900FE143 Vishay /Dale
  • More about CPL15R0900FE143 Vishay /Dale
    CPL15R0900FE143 Vishay /Dale
    CPL15R0900FE143 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CPL15R0900FE143 is described as RES 0.09 OHM 15W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS