CPL10R0900JB14 Vishay /Dale
  • More about CPL10R0900JB14 Vishay /Dale
    CPL10R0900JB14 Vishay /Dale
    CPL10R0900JB14 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CPL10R0900JB14 is described as RES 0.09 OHM 10W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.