CPCF03820R0KE66 Vishay /Dale
  • More about CPCF03820R0KE66 Vishay /Dale
    CPCF03820R0KE66 Vishay /Dale
    CPCF03820R0KE66 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CPCF03820R0KE66 is described as RES 820 OHM 3W 10% RADIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    View
  • Manufacturer Name
    Te Connectivity | Amp Connectors
  • Description
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK