CPCF03820R0JE66 Vishay /Dale
  • More about CPCF03820R0JE66 Vishay /Dale
    CPCF03820R0JE66 Vishay /Dale
    CPCF03820R0JE66 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CPCF03820R0JE66 is described as RES 820 OHM 3W 5% RADIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    SLOTTED BACKPLANE
    View
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"