CPCF03750R0JE66 Vishay /Dale
  • More about CPCF03750R0JE66 Vishay /Dale
    CPCF03750R0JE66 Vishay /Dale
    CPCF03750R0JE66 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CPCF03750R0JE66 is described as RES 750 OHM 3W 5% RADIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CONNECTOR H 15 F