CPCF036K200KE66 Vishay /Dale
  • More about CPCF036K200KE66 Vishay /Dale
    CPCF036K200KE66 Vishay /Dale
    CPCF036K200KE66 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CPCF036K200KE66 is described as RES 6.2K OHM 3W 10% RADIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.