CPCF03620R0KE66 Vishay /Dale
  • More about CPCF03620R0KE66 Vishay /Dale
    CPCF03620R0KE66 Vishay /Dale
    CPCF03620R0KE66 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CPCF03620R0KE66 is described as RES 620 OHM 3W 10% RADIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM