CPCF032K700KE66 Vishay /Dale
  • More about CPCF032K700KE66 Vishay /Dale
    CPCF032K700KE66 Vishay /Dale
    CPCF032K700KE66 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CPCF032K700KE66 is described as RES 2.7K OHM 3W 10% RADIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM