CPCF032K400JE66 Vishay /Dale
  • More about CPCF032K400JE66 Vishay /Dale
    CPCF032K400JE66 Vishay /Dale
    CPCF032K400JE66 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CPCF032K400JE66 is described as RES 2.4K OHM 3W 5% RADIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    View
  • Manufacturer Name
    Te Connectivity | Amp Connectors
  • Description
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK