CPCC035R600KE66 Vishay /Dale
  • More about CPCC035R600KE66 Vishay /Dale
    CPCC035R600KE66 Vishay /Dale
    CPCC035R600KE66 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CPCC035R600KE66 is described as RES 5.6 OHM 3W 10% RADIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.