CPCC0347R00KE66 Vishay /Dale
  • More about CPCC0347R00KE66 Vishay /Dale
    CPCC0347R00KE66 Vishay /Dale
    CPCC0347R00KE66 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CPCC0347R00KE66 is described as RES 47 OHM 3W 10% RADIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
    Soberton
    AUDIO MAGNETIC XDCR 4-6V TH
    Pui Audio
    AUDIO MAGNETIC XDCR 3-7V TH
    Tdk
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH