CP0025R4700KB14 Vishay /Dale
  • More about CP0025R4700KB14 Vishay /Dale
    CP0025R4700KB14 Vishay /Dale
    CP0025R4700KB14 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CP0025R4700KB14 is described as RES 0.47 OHM 25W 10% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Description
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE