CP0025R1000KB14 Vishay /Dale
  • More about CP0025R1000KB14 Vishay /Dale
    CP0025R1000KB14 Vishay /Dale
    CP0025R1000KB14 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CP0025R1000KB14 is described as RES 0.1 OHM 25W 10% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
  • Description
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 11.6MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM