CP00256R200KB14 Vishay /Dale
  • More about CP00256R200KB14 Vishay /Dale
    CP00256R200KB14 Vishay /Dale
    CP00256R200KB14 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CP00256R200KB14 is described as RES 6.2 OHM 25W 10% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    BATTERY CONT NEG SIDE AAA PCB
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    View
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN