CP00253R700JB14 Vishay /Dale
  • More about CP00253R700JB14 Vishay /Dale
    CP00253R700JB14 Vishay /Dale
    CP00253R700JB14 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CP00253R700JB14 is described as RES 3.7 OHM 25W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V