CP00253R000KE14 Vishay /Dale
  • More about CP00253R000KE14 Vishay /Dale
    CP00253R000KE14 Vishay /Dale
    CP00253R000KE14 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CP00253R000KE14 is described as RES 3 OHM 25W 10% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM