CP00251K500JE14 Vishay /Dale
  • More about CP00251K500JE14 Vishay /Dale
    CP00251K500JE14 Vishay /Dale
    CP00251K500JE14 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CP00251K500JE14 is described as RES 1.5K OHM 25W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS