CP0025120R0JE14 Vishay /Dale
  • More about CP0025120R0JE14 Vishay /Dale
    CP0025120R0JE14 Vishay /Dale
    CP0025120R0JE14 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CP0025120R0JE14 is described as RES 120 OHM 25W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.