CP0022R6800JB14 Vishay /Dale
  • More about CP0022R6800JB14 Vishay /Dale
    CP0022R6800JB14 Vishay /Dale
    CP0022R6800JB14 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CP0022R6800JB14 is described as RES 0.68 OHM 22W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM