CP0022390R0KE14 Vishay /Dale
  • More about CP0022390R0KE14 Vishay /Dale
    CP0022390R0KE14 Vishay /Dale
    CP0022390R0KE14 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CP0022390R0KE14 is described as RES 390 OHM 22W 10% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V