CP002230R00JB143 Vishay /Dale
  • More about CP002230R00JB143 Vishay /Dale
    CP002230R00JB143 Vishay /Dale
    CP002230R00JB143 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CP002230R00JB143 is described as RES 30 OHM 22W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J2 9-SLOT MONO
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1 9-SLOT MONO
    View
    BACKPLANE VME 7SLOT POWER BUGS
    BACKPLANE VME J2 12-SLOT MONO
    BACKPLANE VME 64X3SLOT J1/J2/P0
    BACKPLANE VME J2 10-SLOT MONO
    BACKPLANE VME J1 8-SLOT MONO
    BACKPLANE 3UX21SLOT POWER BUGS
    BACKPLANE 6U 2 CHAN VME J1/J2/J0
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V