CP00222R700JB14 Vishay /Dale
  • More about CP00222R700JB14 Vishay /Dale
    CP00222R700JB14 Vishay /Dale
    CP00222R700JB14 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CP00222R700JB14 is described as RES 2.7 OHM 22W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.