CP002227R00KE143 Vishay /Dale
  • More about CP002227R00KE143 Vishay /Dale
    CP002227R00KE143 Vishay /Dale
    CP002227R00KE143 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CP002227R00KE143 is described as RES 27 OHM 22W 10% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE