CP002068R00JB143 Vishay /Dale
  • More about CP002068R00JB143 Vishay /Dale
    CP002068R00JB143 Vishay /Dale
    CP002068R00JB143 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CP002068R00JB143 is described as RES 68 OHM 20W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    View
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK