CP002062R00JB143 Vishay /Dale
  • More about CP002062R00JB143 Vishay /Dale
    CP002062R00JB143 Vishay /Dale
    CP002062R00JB143 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CP002062R00JB143 is described as RES 62 OHM 20W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"