CP00205R600JE14 Vishay /Dale
  • More about CP00205R600JE14 Vishay /Dale
    CP00205R600JE14 Vishay /Dale
    CP00205R600JE14 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CP00205R600JE14 is described as RES 5.6 OHM 20W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.