CP00202R200JE66 Vishay /Dale
  • More about CP00202R200JE66 Vishay /Dale
    CP00202R200JE66 Vishay /Dale
    CP00202R200JE66 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CP00202R200JE66 is described as RES 2.2 OHM 20W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    3U REAR ANGLES 1 SET
    View
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM