CP00202R200JE14 Vishay /Dale
  • More about CP00202R200JE14 Vishay /Dale
    CP00202R200JE14 Vishay /Dale
    CP00202R200JE14 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CP00202R200JE14 is described as RES 2.2 OHM 20W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"