CP00202K000JE143 Vishay /Dale
  • More about CP00202K000JE143 Vishay /Dale
    CP00202K000JE143 Vishay /Dale
    CP00202K000JE143 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CP00202K000JE143 is described as RES 2K OHM 20W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.