CP0020270R0KE66 Vishay /Dale
  • More about CP0020270R0KE66 Vishay /Dale
    CP0020270R0KE66 Vishay /Dale
    CP0020270R0KE66 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CP0020270R0KE66 is described as RES 270 OHM 20W 10% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.