CP002024R00KE66 Vishay /Dale
  • More about CP002024R00KE66 Vishay /Dale
    CP002024R00KE66 Vishay /Dale
    CP002024R00KE66 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CP002024R00KE66 is described as RES 24 OHM 20W 10% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.