CP0020220R0JE66 Vishay /Dale
  • More about CP0020220R0JE66 Vishay /Dale
    CP0020220R0JE66 Vishay /Dale
    CP0020220R0JE66 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CP0020220R0JE66 is described as RES 220 OHM 20W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"