CP0020220R0JE14 Vishay /Dale
  • More about CP0020220R0JE14 Vishay /Dale
    CP0020220R0JE14 Vishay /Dale
    CP0020220R0JE14 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CP0020220R0JE14 is described as RES 220 OHM 20W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE