CP00201K200JE66 Vishay /Dale
  • More about CP00201K200JE66 Vishay /Dale
    CP00201K200JE66 Vishay /Dale
    CP00201K200JE66 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CP00201K200JE66 is described as RES 1.2K OHM 20W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM