CP002015R00JE14 Vishay /Dale
  • More about CP002015R00JE14 Vishay /Dale
    CP002015R00JE14 Vishay /Dale
    CP002015R00JE14 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CP002015R00JE14 is described as RES 15 OHM 20W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    3U REAR ANGLES 1 SET
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    View
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM