CP002015K00KE66 Vishay /Dale
  • More about CP002015K00KE66 Vishay /Dale
    CP002015K00KE66 Vishay /Dale
    CP002015K00KE66 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CP002015K00KE66 is described as RES 15K OHM 20W 10% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE