CP002010K00JE1485 Vishay /Dale
  • More about CP002010K00JE1485 Vishay /Dale
    CP002010K00JE1485 Vishay /Dale
    CP002010K00JE1485 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CP002010K00JE1485 is described as RES 10K OHM 20W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.