CP0020100R0JB14 Vishay /Dale
  • More about CP0020100R0JB14 Vishay /Dale
    CP0020100R0JB14 Vishay /Dale
    CP0020100R0JB14 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CP0020100R0JB14 is described as RES 100 OHM 20W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Vishay /Dale
    ---> Through Hole Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Through Hole Resistors
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE