CP00158R000JE14 Vishay /Dale
  • More about CP00158R000JE14 Vishay /Dale
    CP00158R000JE14 Vishay /Dale
    CP00158R000JE14 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CP00158R000JE14 is described as RES 8 OHM 15W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"