CP0010R1300KB14 Vishay /Dale
  • More about CP0010R1300KB14 Vishay /Dale
    CP0010R1300KB14 Vishay /Dale
    CP0010R1300KB14 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CP0010R1300KB14 is described as RES 0.13 OHM 10W 10% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.