CP00108R000JB14 Vishay /Dale
  • More about CP00108R000JB14 Vishay /Dale
    CP00108R000JB14 Vishay /Dale
    CP00108R000JB14 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CP00108R000JB14 is described as RES 8 OHM 10W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Vishay /Dale
    ---> Through Hole Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Through Hole Resistors
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"