CP001082R00KB14 Vishay /Dale
  • More about CP001082R00KB14 Vishay /Dale
    CP001082R00KB14 Vishay /Dale
    CP001082R00KB14 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CP001082R00KB14 is described as RES 82 OHM 10W 10% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    12V AUTO PLUG STD EURO CE
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR GRAY W/LED IND
    View
    PLUG 12V AUTO EURO CE
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 13
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO F CIG 16AWG .46M
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT