CP00105R000KB14 Vishay /Dale
  • More about CP00105R000KB14 Vishay /Dale
    CP00105R000KB14 Vishay /Dale
    CP00105R000KB14 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CP00105R000KB14 is described as RES 5 OHM 10W 10% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM