CP00105R000JB14 Vishay /Dale
  • More about CP00105R000JB14 Vishay /Dale
    CP00105R000JB14 Vishay /Dale
    CP00105R000JB14 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CP00105R000JB14 is described as RES 5 OHM 10W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM