CP00103R300JB14 Vishay /Dale
  • More about CP00103R300JB14 Vishay /Dale
    CP00103R300JB14 Vishay /Dale
    CP00103R300JB14 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CP00103R300JB14 is described as RES 3.3 OHM 10W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.