CP001022R00KE14 Vishay /Dale
  • More about CP001022R00KE14 Vishay /Dale
    CP001022R00KE14 Vishay /Dale
    CP001022R00KE14 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CP001022R00KE14 is described as RES 22 OHM 10W 10% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.