CP00101K200KE663 Vishay /Dale
  • More about CP00101K200KE663 Vishay /Dale
    CP00101K200KE663 Vishay /Dale
    CP00101K200KE663 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CP00101K200KE663 is described as RES 1.2K OHM 10W 10% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.