CP0010160R0JE143 Vishay /Dale
  • More about CP0010160R0JE143 Vishay /Dale
    CP0010160R0JE143 Vishay /Dale
    CP0010160R0JE143 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CP0010160R0JE143 is described as RES 160 OHM 10W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH