CP001015R00KE663 Vishay /Dale
  • More about CP001015R00KE663 Vishay /Dale
    CP001015R00KE663 Vishay /Dale
    CP001015R00KE663 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CP001015R00KE663 is described as RES 15 OHM 10W 10% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"